Bize Yazın

Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için bize yazabilirsiniz.

Biz Kimiz ?

VİZYON
Türkiye’de unlu mamuller piyasasına yön veren lider şirket olmaya, sektörün standartlarını hep daha yükseğe çekmeye; tüketici, müşteri ve çalışanlarıyla birlikte büyümeye devam etmek.


MİSYON 
Çevreye ve insana duyarlı bir marka olarak; tüketicilerimizin beslenme ve yaşam kalitelerini, nitelikli unlu mamuller üreterek yükseltmek ve sektörel kalkınmayı teşvik etmek.


 

TFO Gıda
Evrensel şartlarda üretim teknoloji yapısı, daha güvenli ve hijyenik ortamı, tecrübeli çalışanlarımızın gıda üretimine uygunluğu ve gerçek lezzeti hızlı servis ağı ile daha çabuk ulaştırmayı amaç edinen gıda diyarının yeni ismi TFO Gıda; kaliteli ve doğal unlu ürünleri tüketiciye sunma ilkesiyle kuruldu.

Tamamen doğal yollardan elde edilen ürünlerin tüketiciye sunmaktaki önemin ve hassasiyetin bilincinde olan TFO Gıda, tüketicinin güvenini ve memnuniyetini kazanabilmek için de gerekli dikkat ve özveriyi göstermektedir.

Bu nedenle, özellikle toplumumuzun temel besin kaynağını oluşturan ekmeğin sağlık açısından öneminin bilincinde olan firmamız,

ekmeğin temel hammaddesi olan buğdayın üretim ve yüksek verim oranına özen göstermekte, kaliteli buğday seçiminde gerekli bütün ön çalışma ve araştırmaları yaparak alımını yapmaktadır.

Bunun yanında diğer unlu mamüllerin üretiminde aynı titizliği ve özeni gösteren TFO Gıda, gıda sektöründe iddialı olmakla beraber; gıda sektörünün öncüleri arasında yer almak için heyecan, azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

Bunun için gerekli bütün çalışmaları önceden tamamlayan ve üretime geçen TFO Gıda, kaliteli ve lezzetli ürünleri halkımıza sunumuyla , kısa zamanda hakedeceği güvenle ve ürünlerimizin tüketimine gösterilen ilgiyle nedenli haklı olduğumuzun en iyi delili olacaktır.

İletişim Bilgilerimiz